המסר הנבואתי של "13 ההאטורים"

עוד מסר נבואתי מלא בחוכמה, נמסר בכדור הארץ על ידי ישויות תבונתיות נעלות המכנות את עצמן "13 ההאטורים".

הקולות מלאי החוכמה של "13 ההאטורים" מגיעים אף הם מהעולם שמעבר, מהיקום האסטראלי.  בואו נראה מה 13 ההאטורים מספרים לנו:

13 ההאטורים מכריזים בפנינו שהזמנים שעומדים לבוא, עלולים להיות קשים מאוד, גם לנו וגם לכוכב הכחול שלנו, אך עם זאת הם גם מגלים לנו את הדרך לשרוד בזמנים האלו ואפילו כיצד לשנות אותם לזמנים טובים ונפלאים.  עיקר המסר שלהם הוא שאנו מתקדמים באופן התאבדותי ובמהירות גדולה לקראת הרס עצמי.  הם מכריזים בפנינו שהרבה מהאמונות שלנו, הרוב המוחץ של המודלים התרבותיים המודרניים שלנו, כמעט כל המודלים הפוליטיים שלנו, המנטאליות המטופשת שקיימת כרגע על הכוכב הזה, מקדמים רעיונות שטניים, ואם זה יימשך כך, הם יהרסו במהרה לא רק את כדור הארץ עצמו אלא גם את החיים עליו.  13 ההאטורים, מזהירים אותנו שמי שמכונים המאסטרים השטניים של העולם (אשר למעשה הם קוראים לעצמם האילומינטי, הפועלים יד ביד עם תנועת הבונים החופשיים העולמית), הינם בעלי כוונות ברורות, שטניות וערמומיות, והם מתנגדים בחריפות לכל פעילות להפוך את העולם למקום יותר רוחני.  הם פועלים תמיד מהצללים וכך הם חותרים להמשיך לשלוט, לעשוק ולשעבד את העולם כולו (כולל דרך השפעות פסיכו-טרוניות).  המאסטרים המרושעים האלה של העולם אוחזים בציפורניהם ובשיניהם באנושות כולה כך שהיא תמשיך לדבוק בתיאוריה הלא מבוססת הטוענת שהאנשים הם תאונה בנאלית של הטבע ותו לא, מכיוון שמבחינתם האדם היה ועודנו בעל חיים, כזה שאפשר לצוד, לאלף ולתמרן כמו בעלי חיים רבים אחרים ושצריך להרוס אותו, ובכך להסב להם הנאה מעוותת וכך גם זה ישחרר את המקום שהאדם תופס בכדור הארץ, כדי שהם יוכלו להשתמש בו כרצונם.  הם מתכננים להרוג, לא משנה על ידי איזה אמצעים, יותר מ-5 מיליארד אנשים מסכנים, שכרגע אפילו לא חושדים בדבר בנוגע לתוכנית החיסול האיומה הזו, שהיא אפילו נוראית יותר מכל מה שהיטלר תכנן אי-פעם.  13 ההאטורים, מצהירים בפנינו שכרגע, אנחנו (האנושות כולה), היננו בדיוק כמו סנדוויץ', איפה שהוא באמצע בין הלחץ הרוחני העז (שאנו צריכים אותו בצורה דחופה) המגיע אלינו מהיקום לבין הקבוצות השטניות האלו הפועלות בתיאום.

אנו יכולים להבין ששנת 2012, שנה הטומנת בתוכה שיא מסוים מבחינת הלחץ הרוחני החיובי שיתגשם במלואו בהדרגתיות בכדור הארץ, מעניקה משב רוח קר ומצמרר לקבוצות השטניות הללו, שמפחדים שהשליטה המשעבדת והשטנית שהם מפעילים יותר ויותר על האנושות תוכל להסתיים ב-2012.  דרך פעולה מהצללים, הן מתנגדות בחוזקה לאנרגיות הכול-יכולות ששייכות לתודעה גבוהה במיוחד שמגיעה ממעמקי המקרוקוסמוס.  השליטים השטניים האלה של העולם, עושים את כל אשר ביכולתם להגביר את כאוס מזג האוויר, את ההרס העקבי של המאזן הפיננסי, את ההרס של משאבי הטבע וחיסול המשאבים התת-קרקעיים.  דרך ההרס הטכנולוגי שלהם, הם יכולים לחולל רעידות אדמה כרצונם, לגרום להרי געש להתפרץ, הם מנסים להגביר את הזיהום, פועלים להכניס למזון היומי של בני האדם רכיבים מסרטנים, מזון מהונדס גנטית, מייצרים מחלות חדשות במעבדות שלהם, ופועלים מהצללים בכדי שיהיו כמה שיותר אלימות ומלחמות.

לשאלה הטבעית "מה ניתן לעשות בכדי לשרוד בתנאים האיומים האלו", העצה ש-13 ההאטורים מציעים לנו הינה הבאה: ברמה עולמית, נחוץ שתופיע כמה שיותר מהר, אבולוציה רוחנית שכרוכה קודם כל בהרמת רמת התודעה של העולם הזה.  זה אומר שהתדר הדומיננטי של הרטט שמאפיין את התודעה של האנשים החיים על פני הכוכב הזה חייב להיות מואץ.  בכדי להגן על עצמנו ככל האפשר מהכאוס המייסר של הזמנים המודרניים שקיים כרגע בעולם, הם ממליצים לנו להתחבר יומית עם התודעה שלנו למציאות המסתורית של אלוהים, שאליה עלינו להקרין מספר פעמים ביום רגשות הודיה ואהבה ומעבר לזה, עלינו לחיות ולהרגיש בצורה עזה ורחבה רגשות אהבה, שמחה, הומור, אושר.  למעשה, הכימיה המסתורית של הרגשות החיוביים האלה תשפר גם את בריאות גופנו, גם את מצב נשמתנו שלנו וגם את ההרמוניה הרוחנית שלנו.  כל העצות הללו המלאות בשכל ישר ובחוכמה אשר מוצעות לנו, הינן דרך רוחנית וטבעית לגמרי לבטל את הלחץ מתח, שנהיו מאוד אופנתיים בימינו.

המדעים הנוירונים-הכרתיים כיום ממליצים להחליף במהירות ובמודעות את כל המחשבות שנוטות להיות מזיקות, במחשבות עם אסוציאציות חיוביות.  לכל מחשבה ולכל רגש (כולל כל חוויה או הרגשה מזיקה מסוימת) יש תת-שכבה של שדה אלקטרומגנטי הקשור לתכונות מסוימות של התפשטות במרחב, ובנוסף יש גם תת-שכבה ביוכימית, שגורמת להשפעה פתוגנית (מזיקה לגוף האדם) שבמוקדם או במאוחר תהיה לה השפעה מזיקה על כל התאים שלנו וגם על הנוירונים שלנו שמצד אחד נהרסים באופן זה במידה גדולה ומצד שני (בתנאים נורמאליים) לא יכולים להתחלף דרך יצירת תאי הגזע.

העלאה בזיכרון של מצבים עזים ועמוקים של אושר עילאי, של אקסטאזה, של יצירתיות, יכולה להיות דרך פעולה טבעית לגמרי בשביל לבטל בהצלחה את ההשפעות המזיקות של המתח.  העלאה בזיכרוננו של תמונות יפות, מהנות, יצירתיות, מחזקות, מאזנות, הינה דרך תרגול פשוטה וטבעית לגמרי הזמינה לכולם.  במחקרי מעבדה כבר הוכח שלמעשה המוח לא מסוגל להבדיל בין דמיון (השופע יצירתיות-חיובית) לבין המציאות, כך שגם הדמיון מפעיל במידה גדולה, את אותם האזורים בקליפת המוח אשר נמצאים בשימוש בתהליכים הטבעיים של המציאות שאנו חווים.

13 ההאטורים מעניקים לנו הבחנה גאונית נוספת: הם מגלים לנו שתמיד, ההפניה המודעת של המחשבות שלנו לכיוון מחזק, הרמוני ומהנה הינה דבר המועיל לא רק ליקום הפנימי שלנו אלא גם ליקום כולו, המקבל עם אושר והנאה, את כל החוויות הנעימות, שנחווים על ידינו בצורה עזה ומלאה.  כך, אנו מסוגלים להעניק ליקום את כל מה שיש לנו שהוא טוב, יפה, טהור, מרומם ואמיתי.

מודעות פרסומת
 1. סוף סוף מסר של אהבה ולא פחד.השיטה שלכם מצויינת בשורש, אבל לי אישית קשה להתחבר לתחושה של פחד ששוררת ושזורה באתר שלחם.
  אלנה

  • תודה על התגובה אלנה, אנחנו מעריכים זאת.
   לדעתנו השיטה והמסר שמוצגים באתר הם אהבה טהורה. תרגמנו את המאמרים כולם מלועזית ואת רובם לא ערכנו אלא העדפנו לתרגם כמו שהם במקור.
   אנחנו מאמינים שהנבואות לא מגיעות בכדי להפחיד אותנו אלא לתאר לנו את המצב הנוכחי בכדי להניע אותנו לפעול, לעשות משהו חיובי בכדי לשנות אותו.
   אנחנו מרגישים שהתחושה של פחד שיכולה לעלות כשקוראים את המאמרים האלה, נובעת מההצגה של מה שבפועל קורה כיום בעולם הפיסי. יש הרבה סבל וכאב ואנשים עניים ומדוכאים (בייחוד למשל במדינות שונות באפריקה ודרום אמריקה וסין) והרבה שליטים שלא אכפת להם מהציבור הפשוט. אנחנו מציינים ומזכירים את הדברים האלה פעמים רבות באתר על מנת להזכיר לאנשים לפעול מהר בדרך של אהבה וחמלה ואחווה כדי שנוכל ביחד לחזור לדרך הטוב והשלום. כל יום שעובר יש יותר ויותר נזק שהאנושות גורמת לעולם, והאתר שלנו קורא (ביחד עם הרבה תנועות ואתרים אחרים בעולם) לפעולה של אהבה ותפילה למען שלום העולם, כדי שהמין האנושי יוכל לשגשג באהבה ובצורה רוחנית.

 2. לי יש זיכרון ממש חזק של החיים שלי בגן עדן ממש כמו מלך, לא זוכר מתי.
  רק יש בעיה, כל הסביבה שאני חי בה היא מחזקת את הצד השלילי בי, לכן אני נעזר בעזרה שלי ופונה לעזרה מהכל יכול – אלוהים .
  חכמים אומרים אל תלך להוא – למטפל, לקוסם, לבעל הכוחות, – לך לראשי – לאלוהים, הבורא, הקדוש ברוך הוא. !

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: