הילה אנרגטית (Aura)

ההילה האנושית הינה קשת אנושית אמיתית, קבועה, מעודנת, היכולה להיות קטנה או גדולה (בהתאם לתרגול הרוחני של האדם).  ההילה שייכת לשדה הקשור למימדים מקבילים-מעודנים, כמו למשל לגוף האסטראלי ולגוף האתרי הקיימים בגבול העולם הנגלה (מניפסטציה).  ההילה האנושית מורכבת מרצועות קטנות או גדולות של אור מעודן, השונות בצבען בהתאם לתכונות שלנו, למצבנו הבריאותי, מצבנו הנפשי, מחשבותינו והמגמה הרוחנית שלנו.  אנו מגלים אותן דרך תפיסה על-חושית (Clairvoyance), סביב גופי בני האדם וגם סביב גופי בעלי חיים ומבנים פיסיים של צמחים.  האנרגיות האלו הינן צבעוניות ושקופות למחצה, מכילות אינספור פרטים מאירים, והן יכולות להיראות בצורה ספונטנית על ידי אנשים רגישים, יוגים מתקדמים ועל ידי אנשים עם יכולות נפשיות נדירות.

לכל צבע יש הרבה סוגי גוונים, ניואנסים ומימדים אשר חלקם דומיננטיים יותר, ולעיתים אפשר לראות דרך תפיסה על-חושית אזורים עם צבע שנבדל מהשאר וגם כתמים על ההילה, אשר מעידים במדויק על המצב הפיסי, הרגשי, המנטאלי ואפילו הרוחני של בן האדם המשדר אותם.  כל הרבדים המעודנים שלנו מורכבים מרמות מסוימות של רטט הילתי, המחולק לרמות מעודנות שונות, הבנויות בצורה של רצועות אנרגטיות מעודנות, רצועות מאירות הנבדלות אחת מהשנייה.  כל ההילות האנושיות עשויות מרצועות שכאלו, קטנות או גדולות, בהתאם לרמה הנמוכה או הגבוהה של צבירה של סוגים שונים של אנרגיה מעודנת.

ההילה מייצגת את מכלול האנרגיות המעודנות שהצטברו בתוך הישות דרך השחרור של התופעה המסתורית של תהודה עם מרכזי אנרגיה אינסופיים מסוימים מהמקרוקוסמוס, והשחרור של תהליכים פנימיים של טרנס-מוטציה (התמרה) של הפוטנציאל המיני היוצר, המלווה בסובלימציה (עידון) של האנרגיות שהצטברו – אל הרמות הנעלות של הישות.  האנרגיות המעודנות הללו, שהצטברו בהילה של האדם, מקרינות או משדרות מהשכבה המעודנת של הישות, באורח יחסי ישיר לרמה המסוימת של הצטברותן.  ההילה החיונית (הויטאלית) או האתרית הינה קטנה במידת מה מההילה הכללית ולרוב עוקבת אחרי קווי המתאר של הגוף.

להלן מספר רשמים כלליים בנוגע לפירוש צבעים מסוימים או גוונים צבעוניים ושקופים למחצה של ההילה האנושית: לבן זוהר בצורה עזה מייצג את מצב תודעת האלוהות וההשלמה העילאית; זהב שייך לסוגים מסוימים של רוחניות; כחול עבור רגשות חיבה עזים; סגול עבור יכולות על טבעיות הקשורות לרפואה; ורוד עז לאהבה נשגבת וטהורה ורגשות אהבה שאינן תלויות באנוכיות; אדום חי ועז לחיוניות (ויטליות); אדום מכוער, מלוכלך לתשוקות נחותות, רעות ולכעס; ירוק להתגברות של כוח מחשבתי ותבונה; חום עז או צבע אדמה מלוכלך הדומה לשחור לסוגים מסוימים של סבל, מתחים הגורמים לסבל, או מחלה.

הילה הדועכת בגודלה במהירות הינה סימן ודאי (וסמוי) למוות גופני ממשמש ובא, כאשר בהתאם לחוקי הקארמה (סיבה ותוצאה), הישות עומדת לעזוב את העולם הגשמי.

העובדה שליוגים המתקדמים, לצדיקים ולאנשים שניחנו בכוח רוחני אדיר יש הילות עצומות בנות רדיוס של מאות ואפילו אלפי קילומטרים, המשדרים אורות מעודנים, טהורים ומרוממים (ובעלי צבעים שונים), הינה מציאות רוחנית המתגלה לנו בכל המסורות הרוחניות העתיקות.

במאה ה-19, הברון וון רייכנבאך (Baron von Reichenbach) גילה לראשונה דרך מחקר מדעי, את הקרינות המעודנות והמאירות בעלות צבעים שונים היכולות להיראות על ידי אנשים עם רגישות מוגברת.  קרינות אלו משודרות על ידי בני אדם, בעלי חיים, צמחים, מגנטים, מתכות, אבנים יקרות וקריסטלים (עם רמה שונה של עוצמה וצבעים מעודנים).

וו. ג'יי. קילנר (W.J. Kilner) הבריטי, חשב שללא ספק, כל מחלה מייצרת שינויים מסוימים בהילה האנושית ולכן ניסה ליצור מודלים פיסיים פשוטים שיהפכו את ההילה האנושית לגלויים לכל אחד (דרך ראייה ישירה).  כך הוא יצר את משקפי הדיקיאנין (Dicyanin), שהינו למעשה חומר כימי.  כל אדם שמסתכל בגוף העירום של אדם אחר דרך המשקפיים האלה מסוגל לתפוש את הצבעים של ההילה שלו ואפילו לבסס דרכם אבחון רפואי.

ס. ו. לידביטר (C.W. Leadbeater), בריטי שהיה חניך הידע האזוטרי וניחן בתפישה על-טבעית, אייר באחד מספריו – "Man, Visible and Invisible", ציורים מדויקים של הילות אנושיות בעלות גוונים וצבעים שונים, כאשר כל אחד מהם מעיד על מצב נפשי-מנטאלי או על דרגות שונות של אבולוציה.  צילומי ההילה הקיריליים המפורסמים הינה הליך מהפכני של הדגשת חלקים מסוימים בהילה, והם הומצאו על ידי טכנאי החשמל הרוסי, ס. ד. קירליאן (S.D. Kirlian), והודות לו אנו יכולים היום לצלם עם גוונים בהירים ובצבע תמונות של ההילה הביו-מוארת של כל היצורים החיים.

במקרים מסוימים, קירליאן צילם תמונות שבהן ניתן לראות הילה שלמה (של גוף שלם), אפילו כשלנושא המצולם היה איבר כרות.  בניסויים שנערכו בשנות ה-50 בחווה חקלאית סובייטית, הוא הוכיח שמחלות של בעלי חיים ושל צמחים יכולות להתגלות אפילו לפני שמופיעים הסימנים הראשוניים של מצבים פתולוגיים על ידי בחינת ההילה של הצמח או של בעל החיים (שהודגשה על ידי הצילום הקירילי).

כיום, במדינות אחדות, נמצאת בשימוש מערכת מאוד משוכללת המקליטה – על גבי סרט תמונה רגיש במיוחד – את המאפיינים הדומיננטיים של הקרינות והצבעים של כל הילה אנושית המצולמת באמצעות מכשיר זה.  המערכת הזו מדגישה בבירור את ההילה סביב ראש האדם המצולם ומקליטה – בדיוק רב יותר מאשר כל מערכת אחרת מסוג קירילי לצילום ההילה – את הצבעים המדויקים והברורים של ההילה, ביחד עם האזורים הראשיים שבהם הצבעים ממוקדים בעוצמה רבה יותר.  בהתאם למצב הדומיננטי של בן האדם המדובר, הצבעים וגוניהם המופיעים בתמונה יכולים להשתנות בהתאם לשינויים הנפשיים-מנטאליים, המתרחשים לפתע או בצורה הדרגתית במהלך רגעים שונים של הקיום האנושי.  ברומניה, ד"ר פלורין דומיטרסקו ערך אף הוא מחקרים מסוג זה, בעת שצילם חלקים אתריים של ההילה בתהליך המוכר כיום תחת השם אלקטרונוגרפיה.

שימו לב שכל מה שאנו יודעים אודות הזרמים הצבעוניים הקוסמיים, המעודנים הנוגעים להיבטי הצבע, הנפח או להיבטים הדומיננטיים של ההילה האנושית – הינם תקפים לחלוטין.  מנקודת מבט רוחנית, כאשר אדם מתעלם או לא רוצה לקחת בחשבון את הידע הרוחני הסודי אודות זרמי הצבע המעודנים והקוסמיים, זרמים אלה עדיין יתקיימו – למרות שבאורח בלתי מודע – והם יילכדו בהילה האנושית של האדם המדובר, ויקבעו בתוך ישותו הפנימית השפעות טובות או רעות.  אנו תמיד צוברים את הזרמים האלו בישותנו דרך מחשבותינו, משאלותינו והחוויות שיכולות להיות טובות, טובות מאוד או רעות, בין אם אנו מכירים בהן ובין אם לאו.  מצבים דומיננטיים של שמחה, אהבה ללא תנאי, אלטרואיזם, טוב, כמיהה טהורה, אושר או הרמוניה אופורית מטעינים באורח מיידי את ההילה שלנו עם צבעים וגוונים מרוממים, נשגבים ומעודנים, ומאפשרים לנו טרנספורמציה מן היסוד כאשר מסתכלים עליהן מנקודות מבט חיוניות, נפשיות, מחשבתיות ורוחניות.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: