מלאך השרת רפאל

רעיון-מנחה: "אני מרפא את עצמי ואני נהיה חזק יותר דרך הכוח של אהבה אלוהית".

מלאך השרת רפאל מביא לנו את מתנת הרפואה ומראה לנו כיצד לרפא את עצמנו דרך אהבה ושמחה; הוא מרשה לנו למצוא מרפא בטבע ובאנרגיות של היקום.

נחשב כמגן על הצעירים, על הילדים ועל המטיילים.  ספר הזוהר מאשר שמלאך השרת רפאל "הוא אחראי לרפואת העולם ובגלל טיהור זה האדם יכול להירפא בכל עת מכל מחלותיו".  בגלל זה הוא נחשב כמגן ונותן השראה לכל אלה בעלי האידיאלים האצילים והישרים.  הוא אחראי על ריפוי ואיזון הסבל של האחרים (הוא מלאך השרת של הרופאים והמרפאים).  רפאל מיוצג כלובש גלימה ותמונתו מראה אותו כמקרין אור מרומם.

משמעות שמו "המרפא האלוהי" או "אלוהים מרפא".  כל רפואה מתחילה בו ובהיותו שליח של ההשגחה האלוהית, הוא זה המדריך את אלו המחפשים אחדות.  הוא מעניק רפואה חיונית ומלאה מכל סוג של צרה וסבל.  במילים אחרות, הוא החזרה למקור האלוהי.

רפאל מתערב בכדי להציל את גופנו, הכרתנו וליבנו, הוא משכך את סבלנו.  הוא מוביל אותנו למרפאים אותנטיים שיכולים לעשות משהו בשבילנו.  וכאשר אנו באמת מקבלים על עצמנו את הריפוי שלנו, הוא מעודד את המרפא הפוטנציאלי בתוכנו, היודע בצורה אינטואיטיבית מה הטוב ביותר לבריאותנו ולכוח החיים שלנו.

למלאך השרת רפאל האחריות לרפא את כדור הארץ ואת יושביה.  הוא זה שהשגיח כיצד אברהם נרפא מברית המילה והוא זה שהעניק למשה את העשב שאפשר לו לרפא את כל המחלות.  ספר טוביה מספר כיצד רפאל השיב את ראייתו של אביו של טוביה, דרך השימוש בשמן שנרקח מכיס המרה של דג ענקי.  רפאל מצוטט כמגן על רוחות הערב, המגן של עץ החיים מגן עדן, מלאך החזרה בתשובה, התפילה, האהבה, השמחה והאור.  אבל בעיקר הוא מלאך הרפואה, המדע, הידע והחסד, המשגיח על כלל האנושות.

רפאל מלמד אותנו שרפואה שלמה הינה כאשר האהבה ממלאת לגמרי את הלב, את ההכרה, את הגוף כולו.  אדם המלא באהבה אינו חולה לעולם.  אם מחלה מתרחשת, אזי זהו סימן של חוסר באהבה בעקבות רגשי עצבות, כעס, קנאה או כל רגש שלילי אחר שיש לזהותו, להבינו ולהחליפו עם אהבה.

בכדי להשיג רפואה, מספיקה האהבה.  כששני לבבות או יותר מתאחדים באותה התשוקה, אלוהים פועל בעוצמה רבה יותר בכדי להגשים את התשוקה הזו.  אהבה חזקה הרבה יותר מפחד, אבל קשה יותר לבנות אותה בכל חלקיק של ישותנו.  לעיתים, אנשים אפילו מפחדים מאהבה.  כאשר אנו רוצים דבר מה, עלינו להיות משוכנעים שהוא כבר קרה ולהתייחס אליו כך.  זה מראה אמונה שלמה בבחירה שלקחנו, בטרנספורמציה אישית, ובדרך זו שום דבר לא יכול לעצור את ההגשמה של התשוקה.  אם אנו מבטאים בטחון ואהבה לצמיתות, הכול הינו אפשרי, עם התנאי שעלינו להיות עם יכולת האבחנה הנחוצה בכדי לבחור את התשוקות והרצונות שלנו.

בחיפושנו מלא התקווה והתשוקה להירפא, אפילו עם הכרתנו וליבנו הכואבים, אנו מתקרבים יותר ויותר אל הכנפיים הבהירות של רפאל ואנו מקבלים גישה אל האדיבות האלוהית.  רפאל תמיד יוביל אותנו לאיחוד והרמוניה גדולים יותר.  זה מספיק לבקש ממנו עם כל ליבנו להוביל אותנו לרופא היחידי האמיתי, אלוהים.

מודעות פרסומת
  1. מתנאל סמואל

    אתם צודקים אבל המלאך גבריאל הבעה שלו מביאה בדינים ובהכחדת העולם בגלל כוחו הרב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: