החסד האלוהי

החסד האלוהי הוא מציאות מיסתורית, אינסופית ומהממת הקיימת בישותו ובמציאותו האינטימית של אלוהים. בתנאים מסויימים, כאשר החסד האלוהי נקרא באמונה חזקה, עמוקה ומלאה אל ישותנו או כאשר אדם מסוים או קבוצה מסוימת זכאים לכך, החסד האלוהי ננסך בשפע בישותו או בישותם של אלו הזכאים. החסד מתבטא לאחר מכן כיכולות אלוהיות אשר מתעוררות בצורת כישרונות מסוימים או כיכולות אשר נמסרות ונטמעות ביקומו הפנימי של זה הזכאי לכך דרך ההשפעה המסתורית של השכינה.

חשוב לזכור שכאשר מישהו מוכן וטהור מספיק, אם הוא קורא לחסד האלוהי באמונה חזקה, עמוקה ומלאה נהיה זה אפשרי שהחסד האלוהי ינסך ביקומו הפנימי תוך התחוללותם של תהליכי תהודה מיסטית®. כאשר החסד האלוהי ננסך ביקומנו הפנימי הוא מחולל תהליכים מסתוריים של תהודה מיסטית® שמימית ומאפשר לנו ליהנות כתוצאה מכך מהיכולות העל-טבעיות ואנרגיות גן-עדן השמימיות והאינסופיות וכן ממציאויות מטאפיזיות אשר קיימות לנצח בישותו האינטימית של אלוהים. בצורה כזו דרך נסיכת החסד האלוהי ביקומו הפנימי של אדם מתחוללות טרנספורמציות עמוקות בזה אשר נהנה מהחסד והוא מסוגל לבצע מעשים טהורים, מיטיבים אשר מתעלים בהרבה מעל יכולותיו הטבעיות. נסיכת החסד האלוהי ביקומו הפנימי של האדם מופיעה ביחד עם אפקטים יוצאי דופן ושמימיים: הוא גורם, בין היתר, להופעת מצב של הקלה, של שחרור, המפוגג את תחושת הכובד או הקושי ומאפשר לנו להתגבר על מצבים של מכאניות, סגירות ומגבלה. ברגעי השיא שלו החסד האלוהי מאפשר לנו לבוא במגע עם הבלתי-מוגבל, עם מציאות גן-העדן, עם האושר אשר קיים תמיד בישותו העמוקה של האלוהים. נסיכת החסד האלוהי ביקומנו הפנימי קשורה בצורה אינטימית עם תחושה מהממת חושים של הקלה, יצירתיות, חיות מלאה והשראה אלוהית.

אנרגיות החסד האלוהי הן התמצית עצמה של המתנה השמימית אשר מוצעת למי שזכאי או לזה אשר מתחנן בכנות, ענווה ואמונה שאלוהים ינסוך את אנרגיות חסדו בישותו. חשוב שנזכור, שתמיד ללא יוצא מן הכלל, האנרגיות של החסד האלוהי ננסכות בישותנו בעזרתה המסתורית של השכינה. החסד האלוהי הינו תמצית היחסים הנרקמים בין אלוהים והאדם והוא מתחיל מהמתנה הזו. בן האדם זקוק תמיד להתבטאות החסד האלוהי, בכדי שיוכל לענות בתורו בהכרת תודה ואהבה על אנרגיות החסד האלוהי הננסכות בו. התנ"ך כולו מעיד על המעשים אשר דרכם החסד האלוהי מתבטא בצורה עמוקה ומהממת. אנרגיות החסד האלוהי מאפשרות לנו לגלות את אהבתו, העמוקה מעבר ליכולת תפיסתנו, של האלוהים. דאגתו האוהבת של האלוהים כלפי בני האדם מתבטאת דרך סליחה, דרך רחמים, דרך חמלה. לעיתים קרובות אלוהים עונה לחוסר האמונה האנושי בשפע של אהבה העולה על גדותיו. החסד האלוהי התבטא בצורה ברורה באירועים היסטוריים רבים.

אלוהים משפיע את חסדו במיוחד על המוני האנשים אשר מתחננים בפניו יחדיו בענווה ובאמונה חזקה. דרך אנרגיות החסד האלוהי, האדם מעורר ביקומו הפנימי את מלכות השמים ובצורה כזו הוא מסוגל לגלות את המציאות המסתורית של מלכות השמים הנמצאת בעולם הבא (העולם שמעבר). לכל בני האדם יכולה להיות גישה לאנרגיות המסתוריות של החסד האלוהי, בדרך כלל בקשר הדוק עם הזכות הנזקפת לזכותם. אולם לעיתים יש מצבים שבהם החסד האלוהי מוצע כמתנה אלוהית בחינם, ללא קשר לזכות אשר עומדת לרשות המקבלים אותה. האנרגיות המעודנות של החסד האלוהי מעוררות בנו עוצמה אשר מאפשרת לנו להתגבר על ולנצח את החטא, המוות וכך מציעות לנו מצב של חופש אלוהי. הגילוי של המציאות המסתורית של אלוהים מוציאה אל האור את האוקיינוס המהמם של אנרגיות החסד האלוהי אשר נשפך אל תוך יקומנו הפנימי ומאפשר לנו לחוות מצבי תודעה מהממים ובלתי ניתנים לתיאור של אקסטאזה שמימית. האנרגיות המסתוריות של החסד האלוהי מדרבנות ותומכות בנו להשתתף בחיים השמימיים בצורה עמוקה ומהממת, ומאפשרים לנו להרגיש אינטואיטיבית את המשימה השמורה לנו למילואה עוד מרגע הופעתנו בעולם זה. נסיכת האנרגיות המסתוריות של החסד האלוהי ביקומו הפנימי של האדם הינה תמיד רז מהמם, אשר ממלאת את זה אשר זוכה למתנה זו בכמיהה והכרת תודה ובדרך זו הוא מגלה שאלוהים קיים באמת ושהוא קורא לו להשתתף בחייו השמימיים. בכדי ליהנות מהמתנות יוצאות הדופן הללו של החסד האלוהי על האדם להשתתף בצורה מסוימת במתנה הזו של החסד האלוהי.

כאשר אנרגיות החסד האלוהי ננסכות בישותו של האדם הן פועלות בצורה ריבונית, אך לעולם אינן כופות עצמן עליו. מכיוון שבני האדם נבראו על ידי אלוהים כישויות חופשיות לחלוטין, אשר הינן תמיד בעלות חופש בחירה והחופש לבחור בין טוב לרע, כפי רצונן, יש להן את החופש לסרב לחסד האלוהי, אבל במקרה כזה כאשר האדם בוחר לסרב לבקש ולקבל את האנרגיות המסתוריות של החסד האלוהי, בצורה כזו הוא מאבד את עצמו ובאותו הזמן הוא מתרחק מאלוהים. במשחק האינטראקציה המורכב והבלתי ניתן לתיאור בין החסד האלוהי וחופש הבחירה, אלוהים ובן האדם אינם היבטים מתחרים. תמיד, ללא יוצא מן הכלל, החסד האלוהי ביחד עם האנרגיות המסתוריות שלו, מתבטאת ככוח יוזם המאפשר את כל מה שהוא טוב, אמיתי ואלוהי ותומך במאמצי ההתעלות אל הבורא.

התוצאות שהחסד האלוהי מחולל ביקומו הפנימי של אדם כאשר הוא נשפך בגלים מהממים ביקומו הפנימי הן ההארה הרוחנית, טיהור עמוק והעמקת הייחוד עם והתרחבות הישות אל תוך המציאות האינסופית ומלאת האושר של תמציתו של אלוהים. נסיכת האנרגיות המסתוריות של החסד האלוהי בבני האדם גורמת להם לטרנספורמציות עמוקות והחלטיות וגורמת להם להיות, במידה מסוימת, דומים לאלוהים. האנרגיות המסתוריות של החסד האלוהי מעוררות והופכות לאינטנסיבי את הייחוד הבלתי ניתן לתפיסה עם מציאותו העמוקה של אלוהים. נסיכת האנרגיות המסתוריות של החסד האלוהי גורמת תמיד להתרחבות התודעה והישות האנושית ומאפשרת את התפשטותה מהסופי אל האינסופי, תוך שהיא מגלה לנו מציאות אוניברסאלית, מקרוקוסמית, בעלת מימדים מהממים. אנרגיות החסד האלוהי מדרבנות אותנו להתקדם אל החופש הרוחני האולטימטיבי.

חוסר היכולת אשר בו נמצא החוטא, אשר מסרב לעשות טוב, צריכה להתמגר, להירפא ולהיהפך בעומקי ישותו דרך אנרגיות החסד האלוהי. בצורה זו, כל אדם מגלה בתוכו את הכוח להשתנות דרך העזרה הניתנת דרך האנרגיות המסתוריות של החסד האלוהי והוא יוכל להתקדם בקלות לכיוון יציאתו שלו אל החופש. כאשר האנרגיות המסתוריות של החסד האלוהי מתגלות בישותנו הן מגלות לנו שאלוהים מעולם לא מבקש מאיתנו משהו שאותו אנו לא מסוגלים לעשות. כאשר האנרגיות המסתוריות של החסד האלוהי ננסכות בישותו, החוטא עובר טרנספורמציה והוא הופך מסוגל לחיות ללא הפיתוי לחטוא. בני האדם חיים וקיימים תמיד בחיבוקו של האוקיאנוס הבלתי משוער של האנרגיות המסתוריות של החסד האלוהי. כאשר אנו מבקשים זאת בענווה ובאמונה עמוקה, חזקה ומלאה, אנרגיות החסד האלוהי ננסכות אל יקומנו הפנימי וכך אנו מגלים שדרכן עומדת לשירותנו תמיד העוצמה הפנימית אשר לה אנו זקוקים בכדי להשתנות ולהפוך לישות אלוהית.

האנרגיות המסתוריות של החסד האלוהי מעוררות אותנו תוך שהן מזעזעות את יסודות ישותנו וגורמות לנו להבין אינטואיטיבית מה צריך להיות בראש סדר העדיפויות שלנו במשך חיי היומיום. בכדי להצליח בכך עלינו להרשות להן למלא אותנו ואף יותר מכך עלינו לשתף איתן פעולה בצורה מושלמת בכדי ליהנות מעזרתן. האנרגיות המסתוריות של החסד האלוהי הן תמיד יעילות ואין זה אפשרי שהן לא יצליחו למלא בסופו של דבר את משימתן כשהן ננסכות ביקומנו הפנימי. החסד האלוהי הינו לפני הכול אלוהים עצמו אשר מלא בדאגה, חמלה וטוב לב וכך מציע את אהבתו. כוונתו המסתורית ורצונו של אלוהים קבעו מההתחלה שעל האדם לתקשר איתו בהיכנסו למצבי תודעה של יחוד עמוק איתו, בכדי להכירו.

מנקודת מבט מיסטית נסיכת האנרגיות המסתוריות של החסד האלוהי הופכות לברור את הופעתו של התהליך של תהודה מיסטית® אשר גורם להופעתה של תקשורת עם מצבי התודעה הגבוהים שבטבעו האינטימי של אלוהים. עם זאת יחוד זה דורש שהאדם יצליח לחדור בשלמות למצב תודעה זה. בכדי לעזור לכם להבין טוב ככל האפשר את הקביעה הזו, נציע כאן דוגמא פשוטה היכולה להיות מאירת עיניים. אם אדם מסוים יכול להיכנס ולהישאר בייחוד מסתורי ועמוק עם מלאכים, אבל בלי להצליח בכל זאת להשתחרר מלהיות כלוא במצבו האנושי הרגיל, הוא לא יהיה מאוד מתקדם מנקודת מבט של הטרנספורמציה האישית הפנימית, הרוחנית והחניכתית. כאשר אנו בוחנים סיטואציה שכזו מנקודת המבט הרוחנית, חניכתית, מן ההכרח שנבין שבמקרה זה התקשור עם ישויות מלאכיות אינו העיקר מכיוון שמה שחשוב זה שנגיע ושנבטא, בצורה עמוקה ומלאה ביקומנו הפנימי, למצב תודעה שמימי על-אינדיבידואלי אשר מעיד על טרנספורמציה פנימית אמיתית. לכן נהיה זה ברור שכל טרנספורמציה רוחנית עמוקה, מיסטית וחניכתית הינה קודם כל ביסודה טהורה, שמימית, מעודנת ופנימית. מצב תודעה שכזה הינו ההפך מהופעתם של מצבי תודעה מדיומים, אשר מאפשר לאנשים מסוימים לתקשר עם ישות מהעולמות שמעבר מבלי שזה יגרום לאיזושהי טרנספורמציה מנקודת המבט הרוחנית חניכתית. תמיד ללא יוצא מן הכלל נסיכת אנרגיות החסד האלוהי מחוללת תהליך של תהודה מיסטית® וגורמת להתערבותן של השפעות על-אנושיות, אלוהיות אשר יורדות מרובד ליבה הקיים בטבעו המוחלט של אלוהים.

לסיכום אפשר לומר שהאנרגיות המסתוריות של החסד האלוהי הינן בו זמנית גם על-טבעיות וגם אינן תלויות בדבר. הן מייצגות מתנה טהורה אשר מוצעת לנו על ידי אלוהים כאשר אנו זכאים לכך. מכיוון שהאנרגיות המסתוריות הללו של החסד האלוהי לא ננסכות בכל רגע או בכל מקום אל תוך יקומנו הפנימי אפשר לומר שהחסד האלוהי הזה הינו מותנה במידה מסוימת, כסוג של פרס אשר עלינו להיות זכאים לו. תמיד וללא כל יוצא מן הכלל החסד האלוהי הינו ההפך המושלם של האלימות.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: