הרצון האלוהי

הביטוי "הרצון האלוהי" מתייחס לרצון הריבוני של אלוהים המתבטא ביחס לבני האדם. חשוב שנזכור שהרצון האלוהי הינו אנרגיה מסתורית אשר מופיעה ביקומו הפנימי של האדם ומאפשרת לו להכיר כך לא רק את הרצון המסתורי של אלוהים (אשר מתבטא דרך אנרגיה מעודנת ספציפית), אלא גם את הכוונות המסתוריות שלו. כאשר אנו מזמנים ביקומנו הפנימי את האנרגיה המסתורית הזו, לא יהיה זה פשוט להבחין, בשלב הראשון, בהתבטאות הבו-זמנית של הכוונות המיסתוריות של אלוהים. אף על פי כן חשוב לזכור שהרצון האלוהי הינו אנרגיה מעודנת המדריכה ומכוונת אותנו בחוכמה תוך שהיא עוזרת לנו להתקרב בצורה בילתי ניתנת לתיאור למציאות המיסתורית של הנוכחות האלוהית, אשר מחבקת אותנו בכל רגע ומתגלה בפנינו, ככל שאנו קוראים אל תוך יקומנו הפנימי לאנרגיה של הרצון האלוהי. כאשר אנו נפתחים ומעניקים את עצמנו בצורה מוחלטת וללא תנאי, תוך שאנו ממלאים אך ורק את הרצון האלוהי, אנו חשים צורך לאפשר לעצמנו להיות מודרכים בכדי לעשות רק מה שאלוהים רוצה וכך אנו עולים על דרך המלך של החוכמה האלוהית.

יהיה זה בלתי נתפש לחשוב שהרצון האלוהי עשוי לרצות ברעתנו, לכוון אותנו כלפי משהו היכול להטעות אותנו או לגרום לנו סבל, בילבול או להתרחקות מאלוהים. להפך, האנרגיה המיסתורית של הרצון האלוהי מדריכה אותנו בחוכמה, מכוונת אותנו אל הטוב השמימי, גורמת לנו לפסוע בדרכים הידועות רק לאלוהים, מגנה עלינו ובצורה זו תוך גילויו של הרצון האלוהי, למעשה אנו נמנעים מלעשות אך ורק את רצוננו שלנו העשוי בתורו לגרום לנו להחליק תחת השפעת האגו, אל ההיבטים הנמוכים של ישותנו, בגורמו לנו ליפול לפיתויים או להחלטות רעות, לא נבונות אשר יוכחו מאוחר יותר כהיפוכם של הטוב, ההרמוניה והחוכמה האלוהית.

כאשר אנו מתכוונים למלא את הרצון האלוהי אנו מסכימים שבמקום רצוננו יתבטא הרצון הריבוני המסתורי של אלוהים. נאמר שהאדם ממלא את הרצון האלוהי כאשר הוא מתכוון בכל ליבו לעשות תמיד את הרצון האלוהי או כאשר הוא מקבל בשמחה רבה את הרצון האלוהי. אלוהים מצפה מאיתנו בני האדם שנעשה רק את רצונו המיסתורי, המיטיב ומלא החוכמה. בכתובים מצויין שאלוהים מבטא ללא הפסקה את רצונו והוא יכול לעזור לנו ולמלא אותנו בהשראה בכדי לעשות את רצונו, כאשר אנו מקבלים זאת על עצמנו. אלוהים כורת ברית מיסתורית עם בני האדם מכיוון שהוא רוצה בשבילם רק טוב, בריאות, הרמוניה ושמחה. באחד מפסוקי ספר תהילים כתוב: "אדוני אלוהינו עושה כרצונו, משום שהוא מלא חוכמה, בארץ בשמים ובים ובכל העמקים אשר האדם אפילו לא מנחש את קיומם".

משום שאלוהים הוא אשר ברא את הבריאה כולה, הוא אף נטל על עצמו להדריך בחוכמתו הרבה ולגאול את הגזע האנושי. האדם אשר אלוהים יכרות עימו את הברית הזו נקרא לחיות תמיד בהתאם לרצון האלוהי, תוך שמירה וכיבוד מתמשך של החוקים האלוהיים. גילוי האושר והעונג שבמילואו התמידי של הרצון האלוהי הינו שווה להשתקפות החוקים האלוהיים ביקומנו הפנימי ובמיוחד בליבנו. נאמר, ולא במקרה, שרק המשוגעים ואחוזי השד עושים תמיד אך ורק את רצונם האישי. כך אנו מגלים שהרצון האלוהי מתבטא דרך אנרגיה מיסתורית אשר נוסכת עלינו השראה, מעלה ומעדנת את תדר הרטט הדומיננטי שלנו, פותחת את ישותנו כלפי השמימי, מעירה בנו את האינטואיציה וכן מאפשרת לנו לחוש את החיבוק הבילתי ניתן לתיאור והמיסתורי של אלוהים.

לחיות בהתאם לרצון האלוהי המיסתורי משמעו, בשביל בן האדם, ההקדשה של הגוף כמנחה חיה תוך שהוא מאפשר את הטרנספורמציה התמידית של ישותו באמצעות האנרגיה המיסתורית של הרצון האלוהי, בכדי לאפשר כך את ההתחדשות של שכלו, בעודו נפתח בפני פעולה עמוקה של התקדשות. כאשר אנו ממלאים את הרצון האלוהי עלינו להמנע ממעשים חסרי מעצורים וכן עלינו להזהר מפריצות. עלינו לעשות תמיד רק טוב אלוהי, ובכנות להכיר תודה לאלוהים על כל מה שהוא מציע לנו. כל תפילה שנאמרת כאשר אנו ממלאים תמיד רק את הרצון האלוהי תתמלא ללא ספק.  אלו אשר שמים ליבם לגלות את חשיבות הגילויים הללו ועושים בהתמדה בכל ליבם רק את הרצון האלוהי יכולים להיות בטוחים שלאחר שהם ממלאים את הרצון האלוהי הם יקבלו את מה שיועד להם והם ראויים לו והם ישארו תמיד במצב תודעה מיסתורי של איחוד עם אלוהים. כמו כן אלו אשר סובלים על פי הרצון האלוהי יכולים להיות בטוחים בהגנה אשר מציע להם בוראם העילאי והם יקבלו תמיד את ההכוונה וההגנה של בוראם הנאמן. חשוב לזכור שבדרך כלל הרצון האלוהי נוגד את רצוננו הרגיל, הארצי, או בניסוח אחר הוא הפוך לטבענו הישן והמושחת אשר בדרך כלל עושה למעשה את רצון השטן. במקרה של האנשים אחוזי השד, אשר כמעט תמיד עושים את רצונו של השטן קל לראות את עקשותם, התנגדותם הנחרצת, רוע ליבם והאנרכיה אשר הם מבטאים.

בכדי למלא כמו שצריך את הרצון האלוהי עלינו לזמן, קודם כל, את האנרגיה המיסתורית של רצונו בישותנו ולאחר מכן עלינו לאפשר לעצמנו לקבל את השראתה, הדרכתה ואת הטרנספורמציה שהיא מביאה לישותנו מכיוון שרק כך נוכל להכירה.

ככל שבישותנו ננסכת האנרגיה המעודנת והמיסתורית של הרצון האלוהי אנו מגלים את הידע הבילתי ניתן לתיאור של הרצון האלוהי המאפשר לנו להתבטא, בצורה מלאה בהשראה ובחוכמה אלוהית. כך, אנו מוציאים אל הפועל בצורה שונה לחלוטין את הטוב בעולם הזה ואנו מרשים לעצמנו להיות מודרכים בכדי לעשות כך את מה שהחוכמה האלוהית מדרבנת וממלאת אותנו בהשראה לעשות. במידה ובו זמנית נאפשר לעצמנו להתמלא באנרגיה המהממת והמיסתורית של השכינה נוכל להבין בצורה טובה יותר מהו בדיוק הרצון מלא החוכמה של אלוהים.

כאשר אנו מתרגלים בצורה מלאה, בתשומת לב ובהתמדה את השיטה העילאית והיעילה המאפשרת את ההופעה בישותנו של המציאות המיסתורית של הכוח הכל יכול של אלוהים ביחד עם האנרגיה המסתורית של החסד האלוהי אשר נקראות אל ישותנו ביחד עם אנרגיית הרצון האלוהי, כולן יחדיו פועלות בסינרגיה ומאפשרות לנו לחוות בצורה יותר ויותר עזה ועמוקה את התבטאותם של ההיבטים האלוהיים הללו, ההופכים יותר ויותר מוכרים לנו ככל שנתרגל יותר את השיטה העילאית והיעילה. חשוב שנזכור שבמקרה הזה הגרם ההכרחי של התירגול הינו תמיד שווה ערך לטונות של תיאוריה.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: