כוחו הכל יכול של אלוהים

כוחו הכול יכול של אלוהים הינו תכונה של אלוהים אשר דרכה אלוהים גורם לבני האדם להכירו. למשל, המסורת התנ"כית מתבססת על זכירת כוחו הכול יכול האלוהי. בכל מקום אשר בו אלוהים מתבטא הוא יכול להציל ולהגן על אלו שאותם הוא בוחר ויכול לעשות למענם כל אשר הוא רוצה. בשביל האדם המוגבל, השטחי והבור יהיה זה קשה לתפוס או לחוש אינטואיטיבית שמכיוון שהאדם נברא כבר מההתחלה בצלמו ובדמותו של אלוהים, כל אדם יכול לקרוא ולבקש את ביטוי כוחו הכול יכול האלוהי דרך ישותו שלו. בזכות החוק השמימי הבסיסי:"בקש ויינתן לך, חפש וכך תמצא, דפוק ותפתח בפניך הדלת", כל אחד מאיתנו יכול לקרוא בענווה ובאמונה מלאה למציאות המסתורית של כוחו הכול יכול של אלוהים בשביל לבצע בעזרתה האלוהית כל מה שהוא טוב, יפה, אמיתי ונעים בעיני אלוהים.  כאשר אנו מבקשים בענווה ובאמונה מלאה את התבטאותו של הכוח הכול יכול האלוהי בישותנו נהיה זה אפשרי שישותנו תהפך לצינור מסתורי שמימי אשר דרכו הכוח הכול יכול האלוהי מתבטא לשם מילואו של הטוב אשר אותו אנו מבקשים מאלוהים במידה ונשאף באותו זמן למלא את גם רצונו הכול יכול. בצורה זו נהיה זה אפשרי שנקרא אל ישותנו, בענווה ובאמונה מלאה, גם להתבטאות המסתורית של כוחו הכול יכול של אלוהים, כמו גם לאנרגיה המסתורית של חסדו ולאנרגיה המסתורית של רצונו הכול יכול.

לכן עכשיו שאנו יודעים כל זאת אל לנו להסס, כאשר אנו מבצעים את השיטה העילאית והיעילה, לבקש בענווה ובאמונה מלאה, שהמציאות המסתורית של כוחו הכול יכול של אלוהים תקרא ולאחר מכן תכוון אל כדור הארץ, בזכות הרצון החזק והכנה שלנו להגן על כדור הארץ ועל האנושות כולה מאסון אשר עשוי להופיע בעתיד הקרוב בגלל הצטברות החטאים והעוונות הגורמים לנו להיות זכאים לעונש אלוהי.

עונש זה מחכה לנו בעתיד הקרוב במידה ומאמצינו הראויים והמתמשכים לא יצליחו להתגבר על העונש השמימי לו אנו ראויים בגלל החטאים והעוונות אשר הצטברו לאורך הזמן בהילה של כדור הארץ.

דרך כוחו הכול יכול של אלוהים הבחירה ואפילו הניצחון שלנו אפשריים.

כוחו הכול יכול האוניברסאלי של אלוהים אשר אין שווה לו הוא תמיד חופשי. בזכות כוחו הכול יכול, אלוהים עושה כל מה שהוא רוצה. בכל זאת חשוב שנזכור שכוחו הכול יכול של אלוהים תמיד רוצה טובות ומלא אהבה. דרך כוחו הכול יכול, אלוהים פועל במסגרת הזמנית של ההיסטוריה כמו גם בנצח, כשלרשות ריבונותו נמצאים תמיד הכוכבים והכוחות האסטרליים כמו כל הכוחות הנראים ואלו הבלתי נראים שביקום. העוצמה האלוהית מציגה עצמה ככוח שמימי חופשי השולט תמידית על הכול ותומך ומחזיק את היקום כולו.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: